<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

Uçan Ejder

Uçan Ejder

Uçan Ejder (Hit:1031)


Online oyun tutkunları için hazırladığı her yapım ile büyük bir başarıya imza atan ve her seferinde sizleri daha da zorlayan yapımlar ile karşınıza çıkan Elex-Tech tarafından hizmete sunulan yeni bir yapım daha sizlerle. 
 
Bir kez daha ne kadar başarılı olduğunu gösterecek olan firma içlerinde Türkçe dil desteğinin de yer aldığı Uçan Ejder ile yayınlandığı ilk günlerden itibaren büyük bir haran kitlesine ulaşmayı başardı. Hiçbir sistem yüklemesi yapmadan dahil olacağınız bu yapımda sizlerin amacı sahip olduğunuz ejderha yumurtalarını daha da büyük ve güçlü bir hale getirmek olacak. Bunun için ise yapmanız gereken tek bir şey var o da savaşmak ve karşınızda yer alan yaratıkları yok etmek.
 
İçinde yer alacağınız her bir savaş ile sizler daha da uzman bir hale gelirken aynı zaman da elde edeceğiniz puanlar ile de yeni sistem kilitlerini açabileceksiniz. Böylece sürekli olarak genişleyen ve daha da zorlu bir Uçan Ejder oyunu ile karşılaşacaksınız.
 
Sahip olduğunuz bu ejderhalar kimi zaman sizlerin savunma sistemlerini geliştirirken kimi zaman da sizinle birlikte düşmanlarınıza karşı bir savaş açabiliyorlar. 
 
Uçan Ejder oyunumuzda sizler oldukça büyük savaşlar verebileceğiniz gibi aynı zamanda verilecek olan küçük görevler ile de sürekli olarak hareket halinde olmayı ve kendinizi geliştirmeyi başaracaksınız.
 
Benzeri yapımlardan farklı olarak tarla sisteminin de yer aldığı Uçan Ejder oyunumuz için hazır mısınız?
Uçan Ejder Online oyunu eklendiğinden bu yana 1031 defa incelenmiştir. Online oyunları sitemizin online.oyunindir.com.tr sayfasından takip etmenizi tavsiye ederiz. Uçan Ejder Oyununu indirmek için tıklayınız.

Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur